• Neden radyo dinle bizimle?

  Herkes merak eder aslinda radyo dinle falan bunlarinda bir aciklamasi olmalidir diye düsünürken ben aslında bunu da bir çeşit olması sebebi vardır diye düşünüyorum ben ve hepte öyle olmak zorunda olması da lazım. Neler değişebilir bunu da düşünelim ve ona göre online radyo dinle diyebiliriz. Aslında hepsinin açıklaması da var radyo dinle ama biz ona göre bir sıralama yapmak istiyoruz ve bunu da böylelikle dile getirelim istiyoruz ve devamını da getirmemiz için bir çok çalışmanında farkında olduğunu biliyoruz kardeşlerim bunun için daha da radyo dinle seçenekleri mevcuttur diyorum ben aslında.

   

   

  Geçmesinden sonra bunu da göz önünde bulundurduk ve hemen olarak müzik seven kardeşlerimize açıklamamızı buradan direk olarak dile getirirsek aslında hepimize birden yardımcı olmuş olacağız ve direk olarak ilerleme kat edebileceğiz bende bunun için bir çok farklı sektör var ama biz bunu canlı radyo dinle diyoruz. Hepte böyle devam ettirmek amacında olduğumuzdan daha da ilerletmek istemiyorum aslında yazımız tamda böylelikle devam ederken bir son bulma aşamasınıda burda noktalıyoruz.


 • Commentaires

  1
  Equipe KaZeo
  Mardi 16 Décembre 2014 à 20:01
  Vous pouvez choisir d'accepter automatiquement les commentaires ou les modérer avant la publication en cliquant sur Gestion du site et Options des commentaires.
  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :